Kamagra – jak stosować lek?

Kamagra – co to za lek?

Kamagra jest w grupie inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jest to lek działający poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu mężczyzny. W ten sposób zwiększony zostaje napływ krwi do prącia w trakcie podniecenia seksualnego. Dzięki kamagrze możliwe jest osiągnięcie wzwodu pod warunkiem, że wcześniej doszło do pobudzenia seksualnego. Leku nie powinny stosować osoby, u których nie stwierdzono zaburzeń erekcji. Kamagra to nie jest lek przeznaczony dla kobiet.

Lek Kamagra stosuje się w trakcie leczenia zaburzeń wzwodu u mężczyzn (impotencji), która jest określana jako niemożność uzyskiwania bądź utrzymywania erekcji prącia, która byłaby wystarczająca do tego, by doszło do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego.

Kiedy nie wolno stosować Kamagra?

Kamagra nie powinna być stosowana, jeżeli pacjent przyjmuje azotany. Wynika to z tego, że jednoczesne przyjmowanie tego rodzaju substancji może spowodować duże obniżenie ciśnienia tętniczego. Trzeba poinformować lekarza, jeśli stosujemy jakikolwiek lek z grupy azotanów. Warto wiedzieć, że leki tego typu często są stosowane do łagodzenia objawów dławicy bolesnej. Leku Kamagra nie wolno również stosować w następujących okolicznościach:

  • w przypadku chorób serca oraz wątroby,
  • jeżeli pacjent utracił wzrok wskutek nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego,
  • jeżeli pacjent przyjmuje leki, które uwalniają tlenek azotu, na przykład azotan amylu,
  • reakcje alergiczne na którykolwiek ze składników leku Kamagra,
  • pacjent w ostatnim okresie czasu miał udar bądź zawał serca,
  • dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki (na przykład zwyrodnienie barwnikowe siatkówki).

Czy Kamagra może stosować młodzież i dzieci?

Lek Kamagra można przyjmować wyłącznie po ukończeniu 18 roku życia. Pacjenci, którzy posiadają zaburzenia czynności nerek bądź wątroby, powinni poinformować o tym swojego lekarza. Lekarz może wówczas podjąć decyzję o zmniejszeniu dawki leku Kamagra.

Czy Kamagra może być łączona z innymi lekami?

Przed otrzymaniem od lekarza recepty na lek Kamagra, należy poinformować go o wszystkich lekach, jakie przyjmowaliśmy do tej pory. Dotyczy to również tych leków, które można zakupić bez recepty. Cechą charakterystyczną Kamagry jest fakt, że może ona wchodzić w interakcje z niektórymi lekami. Dotyczy to w szczególności leków, które stosuje się podczas leczenia bólu w klatce piersiowej. Jeśli dojdzie do pogorszenia stanu zdrowia, wówczas należy jak najszybciej skontaktować się ze swoim lekarzem. Nie wolno stosować leku Kamagra z innymi lekami bez uprzedniej konsultacji z lekarzem specjalistą.

Lek Kamagra z jedzeniem i piciem

Lek Kamagra można przyjmować podczas posiłku oraz niezależnie od niego. Warto mieć na uwadze fakt, że jeśli będziemy go przyjmować w trakcie spożywania obfitych posiłków, to wydłuży się czas niezbędny do tego, by rozpocząć działanie leku. Zdolności do uzyskania erekcji mogą być również czasowo zaburzone po spożyciu alkoholu. By wykorzystać możliwości lecznicze Kamagra, nie wolno spożywać przed stosunkiem dużych ilości alkoholu.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *